Natalia - slider Bravry.png

 

NATALIA PIĄTEK - SANKT POLTEN

 

   Natalia Piątek od rundy wiosennej 2023 reprezentować będzie barwy mistrza Austrii - Sankt Polten. Jej nowy klub jest obecnie jednym z szesnastu grających w Lidze Mistrzyń. W grupie rywalizuje z Wolfsburgiem, Romą i Slavią Praga. Na krajowym podwórku jest liderem z kompletem zwycięstw.

   Wraz z podpisaniem kontraktu z St. Polten Natalia potwierdziła chęć kontynuacji współpracy z Bravry stając się kolejny rok jej ambasadorem. Gratulujemy i życzymy jak najwięcej rozegranych z czystym kontem meczów. 

 

JAKUB MURAWSKI - LEGIA WARSZAWA

 

   Kuba Murawski obecnie jest zawodnikiem warszawskiej Legii oraz reprezentantem Polski U17 i U18.

W roku 2022 wystąpił na Mistrzostwach Europy do lat 17, gdzie zaliczył 2 bardzo dobre występy z orzełkiem na piersi i lwem na dłoni.

 

 

 

MATEUSZ MĘDRALA - LECH POZNAŃ

 

 

Mateusz Mędrala - Bramkarz Lecha Poznań urodzony w 2006 roku.  Na boiskach Centralnej Ligi Juniorów do lat 19 i eWinner 2. Ligi zaprezentował się w poprzednim sezonie łącznie 17 razy, dzieląc czas na murawie pomiędzy juniorów starszych niebiesko-białych oraz rezerwy niemal po równo. Trzeba pamiętać przy tym, że rywalizował również na boiskach grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów do lat 17. W międzyczasie otrzymał również szansę od sztabu trenera Johna van den Broma, z którego ekipą udał się na wyjazdowe mecze w Lidze Konferencji Europy do Norwegii, Szwecji i Włoch.

 

 

 

ARTUR HALUCH - ODRA OPOLE

 

Wychowanek Legii Warszawa, gdzie spędził 13 lat. Grał m.in. w Chojniczance Chojnice, Elanie Toruń, Pogoni Grodzisk. Z Radomiakiem Radom wywalczył awans do I ligi a obecnie gra w pierwszoligowej Odrze Opole.

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.