wspolpraca2.jpg

SZUKAMY ODBIORCÓW AKCESORIÓW BRAMKARSKICH BRAVRY

 

PODEJMIJ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ NA ATRAKCYJNYCH WARUNKACH HANDLOWYCH

O Bravry

Stare przysłowie mówi, że potrzeba jest matką wynalazków. Podobnie było z pochodzącym z Ukrainy Andreyem Brychko, właścicielem marki Bravry. Jako bramkarz szukał idealnych rękawic, które pozwoliłyby mu się czuć komfortowo pomiędzy słupkami w każdych warunkach. Dlatego też już w 2012 roku rozpoczął pierwsze testy, badania struktury materiałów i wymagań jakościowych, by zrobić produkt najwyższej jakości, który spełni jego oczekiwania. Dzięki własnym spostrzeżeniom, a także uwagom i sugestiom wielu znanych bramkarzy wypracował przez lata własny styl a marka BRAVRY rozpoznawalna jest nie tylko na Ukrainie. Mamy nadzieję, że równie szybko znajdzie zaufanie wśród bramkarzy w Polsce.

 

Zaufaj Bravry i TY !!!

O_Bravry
Bravry2021

AGA - TOMA dystrybutorem BRAVRY w Polsce

Oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem sprzętu BRAVRY w Polsce jest firma Aga-Toma z Barwic. Firma powstała w 2017 roku i głównym profilem działalności jest organizacja obozów sportowych, w tym także obozów i warsztatów bramkarskich zarówno w kraju jak i za granicą. Współpraca ze szkółkami bramkarskimi, trenerami bramkarzy a także organizacja szkolenia goalkeeperów wymusiła niejako zaopatrzenie w sprzęt bramkarski. Tak zrodził się pomysł na rozszerzenie działalności o sprzedaż akcesoriów dla bramkarzy. Bazując na doświadczeniu oraz opinii bramkarzy, biorąc pod uwagę wysoką jakość produktów i niebanalny design wybór padł na markę BRAVRY. Jesteśmy przekonani, że mimo wielkiej konkurencji na rynku profesjonalne akcesoria BRAVRY znajdą szerokie rzesze odbiorców.

 

Poznaj Aga-Toma

puchar

Bravry to mistrzowska jakość i praktyczność!


Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz ciekawą stylistyką, którą polecamy zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów.

 

Zaufaj BRAVRY i Ty!!!

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.