Premier Sock Tape (blue)

Premier Sock Tape (blue)

Producent: Premier
Cena: 16 PLN

Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aga-Toma dystrybutora marki Bravry na Polskę w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Zapoznała(e)m się z Polityką Prywatności i Regulaminem sklepu Bravry-Polska.pl

Przepisz nazwę z obrazka
Darmowa dostawa od: 300 PLN

Premier Sock Tape (blue)

 
   W ciągu ostatnich 13 lat Premier Sock Tape wspięła się na szczyt angielskiego i europejskiego rynku jako taśma do skarpet numer jeden. Zawodowi piłkarze z Anglii, Holandii, Belgii i Włoch rozumieją zalety taśmy. Wiele substytutów Premier Sock Tape faktycznie obkurcza mięśnie, odcinając optymalny przepływ krwi, gdy mięśnie się rozgrzewają i rozszerzają. Ten efekt „ucisku” może zakłócać optymalną grę sportowca.
   Premier Sock Tape ma wyjątkową właściwość rzeczywistego rozszerzania się i pozostaje elastyczna, gdy mięśnie się rozgrzewają. Gracze potwierdzają, że Premier Sock Tape wydaje się lekka i „jakby w ogóle nie mieli taśmy”. Unikalny drukowany materiał, z którego wykonana jest taśma Premier Sock Tape, jest przeznaczony wyłącznie dla PST, żadna inna firma nie może używać tej tkaniny i dlatego PST jest obecnie najlepszą taśmą do skarpet.
 
Premier Sock Tape….. Często kopiowane, nigdy nie dorównane!

 

Długość taśmy 33 m.


OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.